Powerbank Baseus Blade 20000 мАг 100 Вт
Завдяки їй вам ніколи не доведеться турбуватися про розрядженому акумуляторі вашого телефону, планшета або ноутбука в найменш очікуваний момент.
Зазвичай ви матимете доступ до додаткового незалежного джерела живлення, яке дозволить вам заряджати обладнання в офісі, на ходу або на вулиці.
Заряджайте чотири пристрої одночасно
Павербанк оснащений чотирма USB-портами (2x USB тип A, 2x USB тип C). Завдяки цьому за допомогою павербанка і його 20000мАг і 100 Вт можна відновити енергію чотирьом пристроям одночасно.
Швидка зарядка
Підтримуючи потужність зарядки до 100 Вт, ваш телефон, планшет або навіть ноутбук швидко наповниться енергією.
- Ємність акумулятора: 20,000 мАг
- Вхід: 2xUSB-C
- Вихід: 2xUSB-A, 2xUSB-C
- Світлодіодний індикатор
- Кнопка "Увімкнення/вимкнення"
- Дозволяє заряджати 4 пристрої одночасно
- Швидка зарядка: подача живлення, швидка зарядка 4.0
Вихід:
- USB-A1: 4.5 В / 5 А, 5В / 4.5А, 5 В / 3А, 9В / 3А 12 В / 2.5А макс.
- USB-A2: 4.5 В / 5 А, 5 В / 4.5А, 5 В / 3 А, 9 В / 3А 12 В / 2.5А макс.
- USB-C: 1/2: 5В / 3A, 9В / 3A, 12В / 3A, 15В / 3A, 20В / 5A
Заряджання одночасно:
- USB-C1/2 + USB1/2: 65 Вт + 30 Вт
- USB-C1 + USB-C2: 65 Вт + 30 Вт
- USB-C1 + USB-C2 + USB1/2: 45 Вт + 30 Вт + 18 Вт
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 490 г |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Довжина | 162 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Baseus |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 550 ₴


