
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Baseus Amblight Digital Duick Charge 65W 30000mAh Black (PPLG-A01)
2 850 ₴
- Немає в наявності
- +380 (96) 510-87-94
- +380 (97) 380-97-15
Baseus Amblight Powerbank, 30000mAh, QC 3.0, PD, 3A, 65W (чорний)
Специфікація
- Продюсер: Басусус
- Ім'я: Цифровий дисплей Baseus Amblight Швидка зарядка Power Bank
- Код товару: PPLG-A01
- Ємність: 30000мАг
- Колір: Чорний
- Вхід:
- Блискавка: 5 В / 2.1A максимум 18 Вт.
- Micro USB: 5 В / 2A, 9 В / 2A, 12 В / 1.5A, максимум 18 Вт.
- USB-C: 5 В / 3A, 9 В / 3A, 12 В / 3A, 15 В / 3A, 20 В / 3A, максимум 60 Вт.
- Вихід:
- USB 1 / 2 / 3: 5 В / 3 А 15 Вт
- USB 4: 5 В / 4.5A, 4.5 В / 5A, 5 В / 3A, 9 В / 3A, 12 В / 2.5A, 20V / 1.5A 30W
- USB-C: 5В / 4.5A, 4.5 В / 5A, 5 В / 3A, 9 В / 3A, 12 В / 2.5A, 20V / 1.5A 65W
- Всього: 5В/6А
- Розмір: 145мм х 65мм х 38мм
- Вага: 550г
Повербанк Baseus високої ємності 30 000 мАг
Виготовлений з високоякісних матеріалів, місткий і міцний. Павербанк Baseus характеризується високою ємністю, оскільки його акумулятор має до 30 000 мАг. Виготовлений з високоякісних матеріалів, він гарантує довговічність і довговічність в кожній поїздці. Пристрій здатний підтримувати більшість протоколів швидкої зарядки незалежно від того, ноутбук, планшет це або телефон.
потужна потужність
Вихід USB-C здатний досягати потужності 65 Вт. Однак в даний момент, коли до павербанка підключено багато пристроїв, максимальна потужність на цьому порту становить 45Вт, що не змінює того факту, що за допомогою протоколу Quick Charge можна заряджати одночасно два пристрої.
Заряджайте смартфони блискавично
Інтенсивність в різних портах різна. У порту USB4 струм становить 5А, в результаті чого ми працюємо 30Вт потужності, що з легкістю буде використовувати всю потужність телефонів найвідоміших і авторитетних брендів. Павербанк використовує протокол швидкої зарядки, який можна знайти в смартфоні Samsung S20 Ultra, так що приблизний час зарядки телефону становить близько 57 хвилин.
Енергія протягом тривалого часу
Після зарядки павербанк здатний подавати живлення на ваш смартфон протягом тижня. Система швидкої зарядки працює в обидва боки. Ви можете швидко заряджати підключені пристрої, але також можете швидко зарядити павербанк. Всього 3 години підключення до зарядного пристрою, щоб насолодитися 100% рівнем заряду акумулятора.
Світлодіодний дисплей
Павербанк Baseus має цифровий світлодіодний дисплей, завдяки якому можна в будь-який момент перевірити потужність зарядки, напруга і стан акумулятора. Крім того, пристрій має ряд захистів для захисту від перегріву, перенапруги, короткого замикання, занадто низького стану акумулятора і багатьох інших.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 550 г |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Baseus |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
- Ціна: 2 850 ₴

