
Акумуляторний культиватор PARKSIDE PABH B2 + акумулятори 4Ah 2 шт
11 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10214
+380 (68) 560-86-90
- +380 (96) 510-87-94
- +380 (97) 380-97-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект включає:
1x Акумуляторний культиватор PARKSIDE® PABH B2
2x Акумулятор PARKSIDE® 4 Ah PAP 204 A1
1x Подвійний швидкісний зарядний пристрій PARKSIDE® PDSLG 20 B1
Робоча ширина : 30 см
Робоча глибина : макс. 20 см
Акумуляторний культиватор PARKSIDE® 40V, PABH B2 (без акумулятора та зарядного пристрою)
Опис продукту
- потужний культиватор для зручного бездротового розпушування ґрунту
- Безщітковий двигун – надзвичайно довгий термін служби завдяки меншому зносу
- 4 плавнохідні, спеціально загартовані зірки рульового механізму
- автоматичне проникнення у крупнозернистий ґрунт з 4-ступінчастим регулюванням глибини обробки
- довговічна коробка передач з безперервним змащуванням у масляній ванні
- ергономічні ручки з протиковзким покриттям Softgrip та запобіжним вимикачем
- міцний корпус з ударостійкого пластику
- практичне розташування транспортних коліс та функція складання для економії місця при зберіганні
Характеристики продукту
| Режим роботи: | акумулятор |
|---|---|
| Робоча ширина: | 30 см |
| Робоча глибина: | макс. 20 см |
| Холостий хід: | 140 хв -1 |
| Захист від перевантаження: | Так |
| Колеса: | Так |
| Регульовані по висоті колеса: | Так |
| Матеріал: | пластик, сталь |
| Розміри: | приблизно 138 x 42 x 93,8 см |
| Терези: | приблизно 9,7 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Стан | Новий |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 990 ₴





