
Дюбель розпірний з шурупом під ключ Wkret-Met 10х200 мм 25 шт
1 490 ₴/упаковка
- В наявності
- +380 (96) 510-87-94
- +380 (97) 380-97-15
Швидкомонтажні анкери KPR-FAST призначені для широкого спектру основ, включаючи бетон, керамічну цеглу, повнотілу цеглу, силікатну цеглу, пустотілу цеглу та силікатний блок . Вони забезпечують швидку роботу та економлять час. Корпуси рамних анкерів виготовлені з поліаміду зі спеціально сформованим сталевим гвинтом з головкою-шайбою , виготовленим з електролітично оцинкованої сталі. Вони характеризуються дуже високою міцністю та безпроблемним монтажем у різноманітних матеріалах . Анкери з головкою-шайбою найчастіше використовуються для кріплення металевих елементів.
ЗАСТОСУВАННЯ:
⭕ встановлення вентильованих фасадів
⭕ встановлення вітрин та скляних стін
⭕ встановлення вікон, дверей та гаражних воріт
⭕ встановлення поручнів та балюстрад
⭕ кріпильні елементи будівельних конструкцій
⭕ монтаж середніх та малих складських стелажів
⭕ встановлення тентів, жалюзі, віконниць
СУБСТРАТИ:
1. бетон
2. керамічна, силікатна цегла
3. керамічний блок
4. порожнистий силікатний блок
5. автоклавний газобетон
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ:
1. ♦️ вогнестійкість – для монтажу фасадних систем несуча здатність з'єднувача має достатню вогнестійкість не менше 90 хвилин
2. ♦️ головка з шайбою та головкою TX/SW – головка TX гарантує оптимальну передачу крутного моменту, а шестиграна головка дозволяє затягувати гвинт з відповідним зусиллям.
3. ♦️ футболка з поліаміду – кращі фізичні та хімічні властивості, ніж у поліпропілену чи поліетилену
4. ♦️ зменшення різьби – точне введення гвинта та збільшення сили розширення
5.♦️ антикорозійний захист за допомогою цинкових пластівців – цинкові пластівці вдвічі стійкіші до корозії, ніж гальванічний цинк
СЕРТИФІКАТИ:
Європейський сертифікат ETA-12/0272 гарантує найвищу якість, а анкери, які ми пропонуємо, є найвищої якості та можуть безпечно використовуватися в будівництві. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб продукція, яку ми постачаємо нашим клієнтам, була безпечною та придатною для виконання конкретних завдань.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
⭕ довжина штифта - 200 мм
⭕ діаметр штифта - 10 мм
⭕ довжина гвинта - 205 мм
⭕ діаметр гвинта - 7 мм
⭕ матеріал гвинта - вуглецева сталь
⭕ матеріал штифта - поліамід
⭕ тип головки - SW 13 / TX 40
⭕ кількість в упаковці - 25 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wkret-met |
| Країна виробник | Польща |
| Тип дюбеля | Дюбель-шуруп, Універсальний, Розпірний, Рамний |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів, Для пористих і пустотілих матеріалів |
| Спосіб монтажу | Закручування |
| Матеріал дюбеля | Сталь |
| Діаметр дюбеля | 10 мм |
| Довжина дюбеля | 200 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Вага упаковки | 2.6 кг |
- Ціна: 1 490 ₴/упаковка



